Wiadomości

[RSS]
 • W obszarze bhp nie ma miejsca na szare strefy

  19.11.2015
  W obszarze bhp nie ma miejsca na szare strefy  Ocena ryzyka, odpowiednie uprawnienia, analiza zagrożeń to elementy obecne w naszej codziennej pracy. Nasza współpraca z klientem jest również w tym obszarze bardzo ścisła. W Hubie Oulu każdy ma prawo i obowiązek  do interwencji w sytuacjach, w których występuje zagrożenie bezpieczeństwa.  -  Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo w pracy  jest bezwarunkowe. Nie akceptujemy żadnych kompromisów i odstępstw.
 • Peter Gossas nowym Prezesem Rady Nadzorczej Maintpartner Group

  15.10.2015
  Z dniem 16.10.2015 Pan Peter Gossas (66) został powołany na stanowisko Prezesa Rady Nadzorczej Maintpartner Group Oy. Dotychczasowy Prezes - Jan Mattlin będzie pełnił funkcję Członka Rady Nadzorczej.  - Pan Gossas posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w operujących globalnie spółkach branży przemysłowej.
 • Fortum Power and Heat Polska i Maintpartner kontynuują współpracę w zakresie obsługi elektrociepłown

  8.10.2015
  Fortum Power and Heat Polska i Maintpartner podpisały umowę dotyczącą świadczenia usług w elektrociepłowni w Częstochowie. Celem umowy jest poprawa skuteczności i efektywności oraz rozwój działań obsługi podawania paliwa.
 • Nowa era w technicznym utrzymaniu ruchu

  8.10.2015
  Cyfryzacja jest przez wiele osób postrzegana jako kolejny etap w rozwoju technologii. Technologia sama w sobie nie jest jednak wiele warta bez czynnika ludzkiego, który potrafi efektywnie nią pokierować. Kluczowym elementem naszego sektora utrzymania ruchu są właśnie ludzie. Technologia jest jedynie czynnikiem wspomagającym ich działalność. Obecnie zakłady produkcyjne mogą korzystać z szerokiej oferty w zakresie systemów utrzymania ruchu.
 • Nowe wydanie Maintime

  8.10.2015
  Zapraszamy do lektury ostatniego wydania kwartalnika...
 • << Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
© Maintpartner Group 2015