Wiadomości

[RSS]
 • Udział Maintpartner w kongresie EuroMaintenance w Helsinkach

  14.3.2014
  W maju tego roku, w Helsinkch po raz 22 odbędzie się międzynarodowy kongres służb utrzymania ruchu - EuroMaintenance 2014. EuroMiantenance organizowane jest co dwa lata, w różnych lokalizacjach w Europie. Tegoroczne spotkanie składać się będzie z kongresu w dniach 5-7 maja oraz targów utrzymania ruchu w dniach 6-8 maja. W imprezie udział weźmie ponad stu prelegentów i wystawców z ponad 30 krajów.
 • Value Element "Audyt utrzymania ruchu" dostarcza kluczowych informacji do właściwego zarządzania utrzymaniem ruchu

  13.2.2014
  Modele funkcjonowania zarówno w procesach produkcji jak i w utrzymaniu ruchu powstają i rozbudowują się w firmach przez lata. Zachodzące zmiany społeczne pociągają jednak za sobą potrzebę świeżego spojrzenia, wprowadzania zmian i poszukiwania poprawy efektywności produkcji, a co za tym idzie wymagają również ważnych zmian w podejściu do utrzymania ruchu.
 • Optymalizacja kosztów dzięki "Value Elements"

  10.2.2014
  - Maintpartner opracował nową, innowacyjną ofertę usług opartą na „Value Elements", powiedział Otto Tarkiainen, Wiceprezes, Service Offerings and Procurement, Maintparner Group. Oferta Value Elements obejmuje kluczowe obszary utrzymania ruchu, eksploatacji oraz realizacji zmian wliczając np.
 • Zmiany w strukturze organizacyjnej Maintpartner

  31.1.2014
  Maintpartner nieustannie pracuje nad projektem rozwoju usług – „Value Elements” oraz nad projektem usprawniającym proces realizacji usług zwanym „Flow”. W celu usprawnienia procesu implementacji „ Value Elements” Otto Tarkiainen przejmie odpowiedzialność za proces ofertowania. Będzie on odpowiedzialny za oferty, rozwój usług utrzymania ruchu oraz proces integracji.
 • Dziękujemy za kolejny rok współpracy !

  19.12.2013
  Dziękujemy za kolejny rok...
 • << Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 Next > End >>
© Maintpartner Group 2014