Wiadomości

[RSS]
 • Wyniki ankiety satysfakcji Klienta

  18.5.2015
  W celu zapewnienia najwyższego poziomu  świadczonych usług Maintpartner corocznie przeprowadzana wśrod swoich klientów badanie poziomu satysfakcji.   Tegoroczna ankieta odbyła się na przełomie lutego i marca wśród klientów Maintpartner w Polsce, Szwecji i w Finlandii.   Ogólna ocena wypadła pozytywnie.
 • Maintpartner nawiązuje współpracę z ABB Sp. z o.o.

  11.5.2015
  Maintpartner i ABB Sp.  z o. o. podpisały umowę dotycząca świadczenia przez Maintpartner usług serwisowych zawiesi na terenie zakładu ABB w Łodzi. Umowa obowiązuje od dnia 01.03.2015. ABB to międzynarodowy koncern znany polskim elektroenergetykom i automatykom od kilkudziesięciu lat.
 • Maintpartner nawiązuje współpracę z EBCC SA.

  11.5.2015
  Maintpartner i European Brakes and Chassis Components SA nawiązały współpracę dotyczącą  wsparcia służb utrzymania ruchu na terenie zakładu EBCC we Wrocławiu. Umowa obejmuje między innymi  bieżąca naprawę maszyn i urządzeń produkcyjnych. Umowa z European Brakes and Chassis Components SA wpisuje się w strategię rozwoju usług utrzymania ruchu Maintpartner w Polsce. EBCC wchodzi w skład grupy ACE.
 • Najważniejszym elementem strategii Maintpartner jest tworzenie wartości dodanej dla działalności Kli

  7.5.2015
  Głównym celem Maintpartner jest wsparcie naszych klientów w zwiększeniu produktywności i efektywności kosztowej poprzez zapewnienie dostępności produkcyjnej.   Więcej informacji na temat strategii i  oferty Maintpartner w poniższej...
 • Czy outsourcing utrzymania ruchu jest dobrym rozwiązaniem ?

  24.4.2015
  Blog Mika Riekkola Czy outsourcing utrzymania ruchu jest dobrym rozwiązaniem ? Zmienne   trendy rynkowe   wymagają od  przedsiębiorców  ciągłego poszukiwania nowych,  elastycznych, i efektywnych kosztowo  rozwiązań  prowadzących  do  zwiększenia ich  konkurencyjności.  Do wdrożenia   nowych  rozwiązań, wykraczających poza podstawowy obszar działalności przedsiębiorstwa   często angażowane są  firmy zewnętrzne.
 • << Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
© Maintpartner Group 2015