Wiadomości

[RSS]
 • Pozytywny trend poparty wynikami audytu i badania satysfakcji klienta

  26.4.2016
  Coroczny audyt przeprowadzony przez Det Norske Veritas dotycząca ISO 9001, ISO 14001 oraz OHSAS 18001 pokazuje, że nasza działalność stale się rozwija.  Badanie zostało przeprowadzone w Finlandii, Szwecji i Polsce. Usprawniliśmy system zarządzania bezpieczeństwem i rozwinęliśmy  strategię, która obejmuje koncecję predykcyjnego utrzymania ruchu MP Intelligenceâ,  oraz stale powiekszajaca się ofertę usług  Value Elements, które zostały z powodzeniem wprowadzone u...
 • MP INtelligence został wyróżniony jako najlepszy koncept biznesowy B2B.

  18.4.2016
  Koncept Maintpartners MP INtelligence®  otrzymał pierwsze miejsce podczas konferencji biznesowej 600 Minute Service Business, która odbyła się na początku kwietnia tego roku w Finlandii.  W konferencji wzięło udział ponad stu reprezentantów kadry zarządzającej,  działu rozwoju oraz obszaru IT z firm o różnych  profilach działalności. Podczas spotkania uczestnicy wybrali najlepszy z zaprezentowanych koncepcji serwisowych B2B.
 • Dobra ocena poziomu bezpieczeństwa w ankietach satysfakcji Klienta i pracowników Maintpartner

  14.4.2016
  Na przełomie lutego i marca na zlecenie Maintpartner, firma zewnętrzna przeprowadziła badanie satysfakcji klienta i pracowników. Nasi klienci dobrze ocenili zaangażowanie i profesjonalizm pracowników. Najwyższe noty Maintpartner uzyskał za  poziom bezpieczeństwa,  postępowanie w kwestii aspektów środowiskowych oraz za jakość usług.
 • Zostań prawdziwym bohaterem – pracuj bezpiecznie!

  16.3.2016
  Blog marzec 2016 Bohaterstwo jest postrzegane jako poświęcenie w imię idei. Wszyscy dobrze znamy wizerunek bohatera wykreowany przez hollywoodzkie kino –  podejmującego wielkie ryzyko dla osiągnięcia wyższych celów. Finał tych historii  jest zawsze taki sam  - bohater wygrywa i  wychodzi cało z opresji. Na myśl nasuwa się np. Indiana Jones czy James Bond. Wróćmy jednak do rzeczywistości.
 • Oszczędność energii a utrzymanie ruchu

  14.3.2016
  Zużycie energii elektrycznej to jeden ze wskaźników KPI zakładów produkcyjnych, którym mierzony jest poziom oszczędności i efektywności produkcji. Jedną z praktyk Maintpartner jest przygotowanie szczegółowego planu działania dla wszystkich obsługiwanych zakładów. Plan zawiera  propozycje rozwiązań dotyczących procesów  produkcji, modelu operacyjnego, zarządzania infrastrukturą budynku.
 • << Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
© Maintpartner Group 2016