Wiadomości

[RSS]
 • Dynamiczne predykcyjne utrzymanie ruchu

  14.7.2016
  Dynamiczne predykcyjne utrzymanie ruchu to kolejny przykład innowacyjnych rozwiązań proponowanych przez Maintpartner w obszarze utrzymania ruchu. To najwyższej klasy rozwiązanie modelu zarządzania operacyjnym utrzymaniem ruchu wspomaganego przez zaawansowany system analityczny. Dynamizm odnosi się do systematycznej aktualizacji programu predykcyjnego utrzymania ruchu, który wspierany jest przez automatyczną analizę danych, wizualizację wyników, podniesienie świadomości kosztowej.
 • Maintpartner realizuje projekt dla Statkraft w Szwecji

  13.6.2016
  Maintpartner i  Statkraft w Szwecji podpisały umowę dotyczącą dostawy wrót śluzy wodnej. Wrota zostaną zamontowane w elektrowni wodnej w miejscowości Hyltebruk. Prace zostaną rozpoczęte w 2017 roku a ich zakończenie planowane jest na rok 2018.  - Realizacja tego projektu to dla nas ogromny zaszczyt.
 • Maintime 2016

  9.6.2016
  Z przyjemnością prezentujemy kolejne wydanie newslettera...
 • Maintpartner zostaje członkiem UN Global Compact

  1.6.2016
  Maintpartner dołączy do grupy spółek zrzeszonych w organizacji  Global Compact.
 • Neste wyróżnia Maintpartner za wysoki poziom bezpieczeństwa

  24.5.2016
  Neste, jedno z czołowych przedsiębiorstw paliwowych w północnej Europie, wyróżniło Maintpartner za wysoki standard  bezpieczeństwa pracy. Neste corocznie przyznaje wyróznienia firmom podwykonawczym, które wykazały się aktywnoscią, zastosowaniem dobrych praktyk i najwyższą jakością  w  obszarze bezpieczeństwa i jakości. Neste doceniło zaangażowanie Maintpartner w obszarze bezpieczeństwa pracy.
 • << Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
© Maintpartner Group 2016