Wiadomości

[RSS]
 • Maintpartner podpisał umowę utrzymania ruchu ze SKLEJKĄ-EKO w Ostrowie Wielkopolskim.

  20.8.2015
  Maintpartner i SKLEJKA-EKO S. A. podpisały umowę dotyczącą utrzymania ruchu na terenie zakładu w Ostrowie Wielkopolskim. Umowa obowiązuje od 01.07.2015. SKLEJKA-EKO S.A.  jest jednym z czołowych producentów w branży drzewnej w Polsce. Nowa umowa wpisuje się w strategię rozwoju Maintpartner jest to kolejny krok w kierunku wzrostu na rynku polskim. SKLEJKA – EKO S. A. jest firmą o ponad 100-letniej tradycji w branży drzewnej.
 • Maintpartner zakończył projekt relokacji dla PZL Sędziszów

  31.7.2015
  Maintpartner zakończył projekt relokacji linii technologicznej dla PZL Sędziszów S.A., światowego lidera w dziedzinie produktów filtracyjnych. Linia produkcyjna została przeniesiona z fabryki Katsch w Niemczech do nowej lokalizacji w Sędziszowie Małopolskim. Firma Maintpartner wykonała demontaż elektryczny i mechaniczny, załadunek oraz transport, rozładunek i ponowne podłączenie linii. Maintpartner świadczy kompleksowe usługi  wchodzące w zakres oferty Expert Services.
 • Blog Maintpartner

  3.7.2015
  Zachęcamy do przeczytania artykułów na naszym blogu. BLOG...
 • Biuletyn Mainteam Maj 2015

  30.5.2015
  Przedstawiamy ostatnie wydanie biuletynu informacyjnego Maintaim. Zapraszamy do...
 • Wyniki ankiety satysfakcji Klienta

  18.5.2015
  W celu zapewnienia najwyższego poziomu  świadczonych usług Maintpartner corocznie przeprowadzana wśrod swoich klientów badanie poziomu satysfakcji.   Tegoroczna ankieta odbyła się na przełomie lutego i marca wśród klientów Maintpartner w Polsce, Szwecji i w Finlandii.   Ogólna ocena wypadła pozytywnie.
 • << Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
© Maintpartner Group 2015