Wiadomości

[RSS]
 • Maintpartner przeprowadził relokację linii produkcyjnej dla firmy TELE-FONIKA Kable.

  19.3.2015
  Maintpartner zakończył projekt relokacji linii produkcji kabla miedzianego dla firmy TELE-FONIKA Kable. Linia produkcyjna została przeniesiona z fabryki TELE-FONIKA Zajecar w Serbii do Zakładu  Bukowno w Polsce.
 • Maintpartner nawiązuje współprace z Agencją ds. Administracji Transportu w Szwecji

  12.3.2015
  Maintpartner i Trafikverket - Agencja ds. Administracji Transportu w Szwecji podpisały umowę dotyczącą przeglądów i konserwacji systemów łączności i instalacji przeciwpożarowych tuneli drogowych w powiatach Sztokholmu, Uppsala i Vastmanland oraz systemów mostu Hogakusten. Umowa została zawarta na trzy lata z możliwością przedłużenia o kolejne dwa lata. Maintpartner był wcześniej odpowiedzialny za konserwacje podobnych systemów tunelu Soderlanken w Szwecji.
 • Maintpartner promuje zasady etycznego postępowania

  5.3.2015
  Maintpartner w swojej działalności zawsze kieruje się zapewnieniem najwyższej  jakości usług oraz zachowaniem  norm etycznych. Na tej podstawie Grupa MP opracowała kodeks etyczny,  oparty  o główne wartości Maintpartner : orientację na potrzeby Klienta, niezawodność, realizację zmian. Kodeks jest wdrażany w całej organizacji Maintpartner.
 • Model operacyjny MP Flow kluczem do zwiększenia jakości i efektywności usług.

  3.3.2015
  Model operacyjny MP Flow został stworzony na bazie innowacyjnych rozwiązań teleinformatycznych.  Nowy system zapewnia  zwiększenie  jakości, efektywność i przejrzystości usług oferowanych przez Maintpartner.  „W dzisiejszym świecie nowe technologie mają nieustanny wpływ na zmiany w systemie pracy. Rozwój technologiczny determinuje rozwój sektora usługowego zwłaszcza w obszarze jakości i efektywności usług.
 • E.ON i Maintpartner podpisały umowę utrzymania ruchu

  13.2.2015
  Maintpartner i E.ON Värme AB podpisały umowę dotycząca utrzymania ruchu na terenie ciepłowni w Norrköpingin i Örebron w Szwecji. Umowa ma na celu ogólne zwiększenie efektywnosci oraz poprawę bezpieczenstwa pracy poprzez systematyczny rozwój działu utrzymania ruchu. Trzyletni kontrakt rozpoczyna się 1 kwietnia 2015. E.ON dąży do osiągnięcia najwyższych standardów jakości w dziedzinie utrzymania ruchu.
 • << Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
© Maintpartner Group 2015