Wiadomości

[RSS]
 • Netste wyróżnia Maintpartner za wysoki poziom bezpieczeństwa

  24.5.2016
  Neste, jedno z czołowych przedsiębiorstw paliwowych w północnej Europie, wyróżniło Maintpartner za wysoki standard  bezpieczeństwa pracy. Neste corocznie przyznaje wyróznienia firmom podwykonawczym, które wykazały się aktywnoscią, zastosowaniem dobrych praktyk i najwyższą jakością  w  obszarze bezpieczeństwa i jakości. Neste doceniło zaangażowanie Maintpartner w obszarze bezpieczeństwa pracy.
 • Pasi Kemppainen obejmuje stanowisko Dyrektora ICT Services w Grupie Maintpartner

  16.5.2016
  Pasi Kemppainen obejmie stanowisko Dyrektora ICT Services w Grupie Maintpartner od 16 maja 2016.  Jego bezpośrednim przełożonym będzie  Laura Kauppinen, EVP, Corporate Development w Grupie Maintpartner. Pasi Kemppainen posiada wieloletnie doświadcznenie w obszarze ICT zdobyte miedzy innymi na stanowisku Głównego Specjalisty ds.
 • Nowa prezentacja firmy Maintpartner

  10.5.2016
  Oferta Maintpartner obejmuje analizę, narzędzia i procesy oparte na technologiach cyfrowych. Wszystkie te rozwiązania wspomagają optymalizację procesów produkcyjnych.
 • Maintpartner i Fortum rozszerzają współpracę w Finlandii

  2.5.2016
  Zgodnie z nowo podpisaną umową Maintpartner przejmuje odpowiedzialność za utrzymanie ruchu we wszystkich elektrociepłowniach Fortum w Finlandii. Umowa obejmuje bieżącą obsługę operacyjną oraz utrzymanie ruchu w zespole elektrociepłowni w Espoo, Järvenpää i Joensuu oraz elektrowniach kondensacyjnych Meri-Pori i Inkoo.
 • Pozytywny trend poparty wynikami audytu i badania satysfakcji klienta

  26.4.2016
  Coroczny audyt przeprowadzony przez Det Norske Veritas dotycząca ISO 9001, ISO 14001 oraz OHSAS 18001 pokazuje, że nasza działalność stale się rozwija.  Badanie zostało przeprowadzone w Finlandii, Szwecji i Polsce. Usprawniliśmy system zarządzania bezpieczeństwem i rozwinęliśmy  strategię, która obejmuje koncecję predykcyjnego utrzymania ruchu MP Intelligenceâ,  oraz stale powiekszajaca się ofertę usług  Value Elements, które zostały z powodzeniem wprowadzone u...
 • << Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
© Maintpartner Group 2016