Wiadomości

[RSS]
 • Maintpartner uzyskał doskonałe wyniki podczas kontroli HSEQ

  21.1.2015
  Fińska organizacja Maintpartner uzyskała doskonałe wyniki w badaniach dotyczących poziomu jakości, bezpieczeństwa higieny i pracy oraz ochrony środowiska. Badania przeprowadzone zostały przez zewnętrzną organizację HSEQ Cluster zrzeszającą wiele fińskich przedsiębiorstw przemysłowych.
 • Tworzenie wartości dodanych dla Klienta – główny element tegorocznej strategii Maintpartner

  12.1.2015
  Podstawą działalności Maintpartner jest utrzymanie dostępności procesów produkcyjnych w zakładach przemysłowych. Maintpartner nieustannie pracuje nad rozwojem metod i narzędzi pracy zapewniając ich optymalne dopasowanie do potrzeb i oczekiwań Klienta. Ponad rok temu rozpoczęliśmy wdrożenie dwóch nowych projektów rozwojowych: Value Elements polegającego na  „produktyzacji usług” i innowacyjnego projektu IT - MP Flow.
 • Maintpartner członkiem stowarzyszenia Dolina Lotnicza

  20.10.2014
  Z przyjemnością informujemy o przyjęciu spółki Maintpartner w poczet członków Stowarzyszenia Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego "Dolina Lotnicza". SGPG "Dolina Lotnicza" to największy w Polsce klaster przemysłowo-technologiczny, który powstał w kwietniu 2003 r.
 • Maintpartner nawiązał współprace z firmą Itella w Finlandii

  20.10.2014
  Itella Posti Oy fińska firma przewozowa i Maintpartner OY podpisały kilkuletnią umowę utrzymania ruchu. Umowa dotyczy obsługi placówek pocztowych w Helsinkach, Tampere, Kuopio, Oulu, Turku i Seinajoki jak również centrum logistycznego w Vantaa.
 • Zmiany w strukturze organizacyjnej Grupy Maintpartner

  27.8.2014
  Otto Tarkiainen przejmuje  odpowiedzialność w Grupie Maintpartner za Marketing i Sprzedaż  w powiązaniu z Value Elements i rozwojem ofertowania, zmiana obowiązuje od 1 października 2014. Tommi Kajasoja, Vice Prezes ds. Marketingu i Sprzedaży w październiku br.
 • << Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
© Maintpartner Group 2015