Wiadomości

[RSS]
 • Sofia Sjöström obejmie stanowisko CFO Maintpartner w Szwecji

  1.2.2016
  Sofia Sjostrom obejmie stanowisko CFO Maintpartner Sweden od 7 marca 2016. Pani Siostrom jest członkiem grupy zarządzającej szwedzkiego oddziału Maintpartner. Sofia Sjostrom jest z wykształcenia ekonomistą i posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i marketingowej . Współpracowała miedzy innymi ze spółkami: Statoil, Niscayah i Cloetta.
 • Maintpartner i Hexion kontynuują współpracę

  29.1.2016
  Spółki Hexion Oy i Maintpartner Finland przedłużyły kontrakt dotyczący  utrzymania ruchu na terenie zakładu produkcyjnego Hexion's w Kitee w  Finladii. społpraca pomiędzy spółkami trwa nieprzerwanie od 1998 roku.
 • Kemijoki i Maintpartner kontynuują współpracę w zakresie utrzymania ruchu

  26.1.2016
  Spółki Kemijoki Oy i Maintpartner podpisały kolejną umowę dotyczącą utrzymania ruchu dla dwóch elektrowni wodnych Kemijoki Oy's znajdujących się na rzece Lieksanjoki w Finlandii. Maintpartner i Kemijoki Oy współpracują od 2008 roku. Maintpartner posiada wieloletnie doświadczenie w utrzymaniu ruchu dla sektora energetycznego.
 • Maintpartner otrzymuje wyróżnienie za wysoki standard bezpieczeństwa i jakości pracy

  14.1.2016
  Neste, jedno z czołowych przedsiębiorstw paliwowych w północnej Europie, wyróżniło Maintpartner za wysoki standard  jakości i bezpieczeństwa pracy dostarczony podczas modernizacji zakładu rafinerii w Porvoo w 2015 roku. W projekcie wzięło udział ponad 60 ekspertów Maintpartner. W zakres projektu wchodziły między innymi serwis i naprawa maszyn, wentylacji, pomp, sprzętu spawalniczego. Część sprzętu jak np.
 • Business Areas - nowy model operacyjny Grupy Maintpartner

  30.12.2015
  Nowy model operacyjny Grupy Maintpartner – Business Areas jest oparty na dwóch obszarach działalności dotyczących stałych kontraktów i specjalistycznych projektów: Service Agreements oraz Projects & Specialist Services. Podobny podział został sukcesywnie wdrożony na poziomie krajowym organizacji.
 • << Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
© Maintpartner Group 2016